Cloud Token może stać się najpopularniejszym portfelem do trzymania kryptowalut na świecie ze względu na to, że oprócz samego trzymania tam kryptowalut, jego sztuczna inteligencja inwestuje nasze środki w czasie rzeczywistym. Właśnie fakt, że robi to sztuczna inteligencja a nie ludzie jest kluczowy, bo dzięki temu można liczyć na zysk około 10% miesięcznie. W ciągu kilku pierwszych dni od startu aplikacji, ściągnęło ją i założyło konto ponad 200 tys. osób.

W internecie jest już cała masa porad i filmów jak ściągnąć tą aplikację, jak ją uruchomić oraz jak wpłacać i wypłacać na nią środki. Ale często są to porady długie i nieczytelne.

My chcemy po krótce powiedzieć jak to zrobić:

1. Ściągnij aplikację Cloud Token (Cloud Wallet)

  • iOs –  https://www.cloudtokenwallet.com -> Ściągnąć aplikację z tej strony i zainstalować -> Po zainstalowaniu aplikacji należy wejść w telefonie w Ustawienia -> Ogólne -> Zarządzanie urządzeniami -> YFC Technologies Pte. Ltd. i zaufać tej aplikacji. Bez tego Cloud Token nie zadziała na systemie iOS.
  • Android –  ściągasz ze sklepu Google Play na telefonie z systemem Android.

2. Włączamy aplikację i klikamy na “Create Account”

3. Wpisujemy kod referencyjny 5117615524 w polu “Referral Code” i klikamy PROCEED.

4. Ustalamy hasło (co najmniej 8 znaków w tym co najmniej jedna duża litera i cyfra)

5. Ustalamy PIN do potwierdzania transakcji (6 cyfr)

6. Zobaczysz teraz stronę o nazwie “Backup Mnemonic Phrase”, są to słowa bezpieczeństwa które musisz zapamiętać, zapisz je na kartce w prezentowanej kolejności lub zrób zrzut ekranu lub zrób zdjęcie ekranu innym telefonem.

7. W kolejnym kroku musisz potwierdzić, że prawidłowo spisałeś te słowa. Więc aplikacja poprosi Cię o ułożenie tych słów bezpieczeństwa tak jak były ułożone na poprzednim ekranie.

8. Jeśli ułożyłeś prawidłowo słowa i kliknąłeś dalej zobaczysz teraz planszę ze swoim numerem ID (Login ID), zapisz go lub zrób zrzut ekranu lub zrób zdjęcie ekranu innym telefonem.

9. Po tym wszystkim wciśnij przycisk LOGIN i powinieneś automatycznie zalogować się do aplikacji.

10. Zobaczysz teraz na stronie głównej aplikacji balans swojego konta, będzie on zapewne wynosił 0 w każdej walucie.

11. Aby przesłać walutę na portfel Cloud Token załóż konto na największej polskiej giełdzie kryptowalut www.BitBay.net i zakup tam walutę Bitcoin lub Ethereum (jak zakupić tam walutę przeczytasz na innych poradnikach w internecie lub w YouTube)

12. Ze strony głównej aplikacji Cloud Token z części Super Wallet wybierz walutę którą chcesz wpłacić np. Ethereum ETH. Kliknij DEPOSIT, zobaczysz ciąg znaków (klucz) do wpłaty, kliknij na dole na COPY i wklej ten klucz na  giełdzie BitBay w polu do wypłat ETH. W około 15 minut środki powinny znaleźć się na koncie w portfelu Cloud Token.

13. Wracamy na stronę główną aplikacji Cloud Token. Klikamy na PROJECTS, potem klikamy na JARVIS AI, akceptujemy regulamin i klikamy na PROJECTS. Potem wybieramy walutę np. ETH, wpisujemy odpowiednią ilość lub klikamy MAX i potwierdzamy transakcję hasłem i kodem z aplikacji Google Authenticator. Aplikację Google Authenticator pobierzesz ze sklepu Google Play lub App Store. Będziesz musiał ją powiązać z Cloud Token, zrobisz to klikając w lewe górne menu aplikacji Cloud Token -> Settings -> Google Authenticator -> ACTIVATE -> Wpisujemy PIN do potwierdzania transakcji -> Klikamy obok klucza Copy -> Przechodzimy do aplikacji Google Authenticator i wklejamy ten kod w polu “Twój kod bezpieczeństwa” (pole “Nazwa konta” pozostawiamy puste) -> Pokaże nam się kod który kopiujemy -> Przechodzimy do aplikacji Cloud Token i wklejamy kod w polu “Enter 6-digit code” i klikamy na ACTIVATE.

14. Od teraz codziennie powinieneś zarabiać około 10% zainwestowanych środków, wypłacanych w walucie CTO, którą to możesz w każdej chwili przekonwertować na ETH lub każdą inną walutę z portfela Cloud Token i przesłać na giełdę BitBay lub dalej reinwestować w sztuczną inteligencję JARVIS AI.