CoinZoom to cyfrowa giełda nowej generacji, która wykorzystuje ogromne doświadczenie zespołu w dostarczaniu doskonałej jakości handlu, zorientowanych na klienta narzędzi i technologii, które pomagają klientom odnieść sukces w handlu.

 

Platforma pochodzi z Ameryki i umożliwia zakup, sprzedaż oraz obrót 18 kryptowalutami. W swojej ofercie posiada również kartę debetową Visa. W ramach promocji dla nowych użytkowników na start Coizoom oferuje 10$.

Instrukcja

Jak otrzymać 10$ bonusu?
1. Rejestrujemy się z linku polecającego (bez tego nie ma bonusu jak w przypadku BitPandy) – LINK DO REJESTRACJI
2. Potwierdź email, następnie przy pierwszym logowaniu wpisz kod weryfikacyjny, który przyjdzie na skrzynkę.
3. Następnie się weryfikujemy. Podajemy niezbędne dane, które następnie potwierdzamy dokumentem tożsamości + selfie ( dowód, prawko, paszport)
4. Aby otrzymać 10$ darmowego bonusu należy zakupić lub sprzedać kryptowaluty na sumę 100$.

 

Możemy wysłać kryptowalutę o wartości 5$ lub 10$ na portfel w aplikacji, a następnie dokonać obrotu na łączną sumę 100$. (5$x21) Prowizje są bardzo niskie. Możesz również wpłacić 10$ po prostu kartą i dokonać obrotu 11 razy jeśli nie posiadasz żadnych kryptowalut. Bonus otrzymujemy w kryptowalucie ZOOM, który możemy od razu sprzedać i wypłacić resztę. Czas oczekiwania na bonus trwa do 24 h choć osobiście dostałem w 10 minut.

CoinZoom posiada również program partnerski, w którym za polecenie aplikacji znajomym, również otrzymamy 10$. Premia jest dla obydwu stron.