Jak szybko zarobić 100zł z Xoom?

To proste. Tak jak w przypadku wcześniejszych promocji ( Monese, Curve, Twisto), które publikowaliśmy i które dalej są aktualne – można zarobić kilka złotych. W tym przypadku jest to 25 euro ~ 100zł za poświęcenie 5 minut pracy, wypłacane na konto PayPal. Wystarczy zrobić przelew 50 euro na konto Monese lub Revolut z Paypala, żeby otrzymać bonus i wypłacić łącznie 75 euro. Otrzymujesz również 25 euro za każdego poleconego, który skorzysta z Twojego linku. Prosty sposób na to jak szybko zarobić 100zł, a nawet 1000zł jeśli pokażesz to tylko 10 osobom. 

Czym jest Xoom?

Cytując informacje z ich strony: “Xoom jest teraz członkiem rodziny PayPal. Oferujemy Ci szybki, prosty i bezpieczny sposób wysyłania pieniędzy, doładowywania telefonów i płacenia rachunków rodziny i znajomych na całym świecie. A teraz jesteśmy członkiem grupy PayPal, światowego lidera branży płatności elektronicznych”. Pisząc na chłopski rozum jest to nowa usługa od PayPala, która umożliwia szybkie przelewy międzynarodowe.

 

Instrukcja:

 1. Przechodzisz na stronę – > http://bit.ly/proste100
 2. Rejestrujesz się za pomocą konta PayPal. Jeśli pojawia się błąd załóż konto wybierając opcję założenia konta przez e-maill. Załóż na ten sam e-mail na jaki masz założony PayPal, następnie zaloguj się używając PayPala i powinno działać.  Pamiętajmy o tym, że musimy mieć konto PayPal bez niego nie otrzymamy bonusu. W przypadku wyboru opcji rejestracji mailem wypełniasz poniższe dane:
  Jak szybko zarobić 100zł?
 3. Następnie wybieramy kwotę 51 euro, którą wyślemy na swoje konto Monese lub Revolut.
  Jak szybko zarobić 100zł?
 4. Następnie pokazuje nam się podsumowanie transakcji. Klikamy kontynuuj.
  Jak szybko zarobić 100zł?
 5. W kolejnym kroku wybieramy “Wpłata na rachunek bankowy” jako sposób odbioru pieniędzy.
 6. Teraz podajemy dane naszego konta w Monese lub Revolut.
  Nazwa banku – Monese lub Revolut.
  Numer rozliczeniowy – dla przykładu w Monese u mnie to – 23-69-72
  Numer rachunku – dla przykładu w Monese u mnie – 18770515
  Jak szybko zarobić 100zł?
 7. W tym kroku poprosi nas o nasze dane, które oczywiście podajemy.
 8. Następnie przekieruje nas do PayPala, którym opłacamy ten przelew. Ewentualnie przekieruje Cię na kartę kredytową jeśli nie masz na PayPalu środków. Aby przekierowało na PayPal w tym przypadku musiałem mieć 53 euro. Musisz pamiętać, również aby środki na koncie były w euro, nie w PLN, ale zamieniasz to dwoma kliknięciami.
 9. Po 4 dniach od przelewu otrzymujemy bonus 25 euro za wykonanie przelewu wypłacany na PayPal.
 10. Otrzymujesz również bonus 25 euro za każda osobę, której to pokażesz. Bonusy rozliczane są po 4 dniach.
  Jak szybko zarobić 100zł?

Dowody wypłat:

Zobacz również inne nasze sposoby na szybkie pieniądze w dziale Darmowy hajs.