Jak szybko zarobić, czyli promocja Revoluta.

Promocja ta jest tym samym co promocja od Monese, gdzie otrzymujemy aktualnie 10 funtów za założenie konta i pierwsza płatność kartą. W tym przypadku zakładamy konto, zamawiamy darmową kartę, doładowujemy ją na 20 PLN i otrzymujemy bonus 25-70zł w zależności od kraju. Osobiście dostałem 40 PLN bonusu za płatność kartą.

Co to ten Revolut?

Revolut to brytyjska spółka fintech, która powstała w 2015 r. Jedna z wielu obiecujących zmienić świat usług finansowych i jednocześnie jedna z nielicznych, której naprawdę się to udaje.

Jej podstawowym produktem są karty wielowalutowe umożliwiające płacenie na całym świecie bez ponoszenia kosztów przewalutowania (waluty wymieniane są po kursach międzybankowych). Karta ta podpięta jest do usługi Revolut, w ramach której możemy posiadać:

  • Darmowy indywidualny rachunek bieżący w Wielkiej Brytanii (w GBP).
  • Darmowe indywidualne konto Euro IBAN (w EUR).
  • Możliwość założenia 24 subkont dla każdej waluty, którą chcemy wymieniać. Ich liczba sukcesywnie jest powiększana, ale na chwilę obecną są to: PLN, EUR, USD, GBP, CHF, AED, AUD, CAD, CZK, DKK, HKD, HUF, ILS, JPY, MAD, NOK, NZD, QAR, RON, SEK, SGD, THB, TRY, ZAR.
  • Możliwość wykonywania darmowych przelewów międzynarodowych w każdej z wymienionych powyżej 24 walut.

Dlaczego Revolut płaci?

Zastanawiasz się pewnie jak takiej firmie opłaci się rozdawać pieniądze.
Reklama w telewizji czy w innych mediach jest bardzo droga. Aby pozyskać jednego klienta trzeba wydać około 500zł. Dodatkowo korzystając z mediów masowego przekazu trafiasz z reklamą do wszystkich ludzi, nawet tych nie zainteresowanych tematem, więc jakiś % tej reklamy jest nieskuteczny, a budżet zostanie “przepalony”.  W przypadku takiej formy marketingu firmy zapłacą za prace zwykłym ludziom, którzy poleca ich usługi, czyli płacą za konkretny efekt i ich koszta spadają kilkukrotnie, a zarabiają na swoich usługach od lat.  Po prostu nadrabiają sobie innymi usługami i mają pieniądze na marketing. Tak samo ostatnio działają polskie banki, które wola zapłacić za nowych klientów zamiast się reklamować np. w telewizji.