Codziennie słyszę, że w internecie nie da się zarabiać i najczęstszym argumentem jest to, że gdyby zarabianie online byłoby takie proste to by każdy siedział na dupie i zarabiał pieniądze przed monitorem. Nie byłoby kasjerów, sprzątaczek i innych zawodów.

W tym momencie wielu właścicieli stron zarabiających na reklamach, sklepów internetowych zarabiających krocie na reklamie, freelancerów oraz marketerów internetowych utrzymujących się wyłącznie z sieci zaśmiało by Ci się w twarz. Może porównamy sobie pracę online do pracy nad własnym ciałem na siłowni. Gdyby ćwiczenia na siłowni były proste to każdy byłby dobrze zbudowanym mięśniakiem, prawda ? A czy ćwiczenia nie są proste ? Oczywiście, że są – wystarczy chcieć, nauczyć się raz i ćwiczyć do skutku. To nie sta­rania spra­wiają nam naj­więcej trud­ności, lecz cier­pli­wość i wyt­rwałość w postanowieniach. W internecie pracować może każdy, ale nie jest to praca dla każdego, ponieważ mało kto wytrwa do momentu gdzie będzie w stanie utrzymywać się wyłącznie z tego źródła. Jeśli nie masz cierpliwości oraz wytrwałości i nie chcesz tego zmieniać – to nie osiągniesz nic w tej branży. Takie jest moje zdanie w tym temacie.

Jak zarabiać w internecie - 2019
Przykładowe moje wyniki gdy zaczynałem współpracę z programami partnerskimi. Mógłbym wrzucić aktualne wyniki, ale byś pewnie nie uwierzył/a, że można osiągać takie zarobki.


Jak zarabiać w internecie w 2019r? Jak wygląda taka praca?

Możesz zarabiać na reklamach przy współpracy z Google, możesz handlować przez internet produktami z Chin używając modelu dropshipping, możesz zarabiać na ankietach i wiele wiele innych możliwości. Możliwości masz sporo, a ja dopiero zacząłem je opisywać. Dodaj mojego bloga do ulubionych, aby być na bieżąco z tematem zarabiania online. W internecie jak na etacie – możemy być lekarzami, a możemy być mechanikami. Od nas zależy jaki wybierzemy “zawód” i czym się zajmiemy. Nie da się konkretnie opisać czym się będziesz zajmować, ponieważ nie wiem co będzie Twoim konikiem. Możesz handlować, możesz być sprzedawcą, możesz reklamować swoją stronę www lub bloga, możesz nagrywać filmy i na tym zarabiać. Możliwości jest multum, kwestia wybrania tego co chcemy robić i zajęcia się tym na 100%.

Jak zarabiać w internecie – kilka sposobów zarabiania online.
(Lista na bieżąco aktualizowana)

Jak zarabiać w internecie - 2019
Jak zarabiać w internecie - 2019
Jak zarabiać w internecie - 2019
Jak zarabiać w internecie - 2019