“Jak zarobić” – codziennie zastanawia się nad tym tysiące polaków. Ale czy jest złoty środek na szybkie pieniądze? Może na szybki, stały zarobek nie, ale na jednorazowy są czasem okazje. Tak jak w tym przypadku.

Nie jest to clickbait, osobiście sprawdziłem ten sposób na własnej skórze i w ciągu 15 minut otrzymałem 25$ praktycznie za darmo. Napisał również o tym sposobie nawet znany w branży kryptowalutowej portal Comparic.pl, więc to potwierdza, że mój news nie jest fejkiem. Przeczytaj w skrócie o co chodzi:

Przedsiębiorstwo Blockchain.com poinformowało we wtorek na swoim blogu, że wraz ze wprowadzeniem pełnej obsługi kryptowaluty XLM (sieć Stellar) do swojego portfela, ma zamiar rozdać $125 milionów w darmowych tokenach. Na środki może liczyć ponad 30 milionów użytkowników korzystających z usług kryptowalutowego portfela.


Największy airdrop i giveaway w historii rynku kryptowalutowego?

„Blockchain nigdy nie pobiera opłat za dołączenie do naszej platformy, tak samo nie zostawiamy dla siebie pojedynczego XLM. My rozdajemy je wszystkie. To naprawdę sporo tokenów do dystrybucji. W rzeczywistości jest to największy airdrop w historii kryptowalut i prawdopodobnie największy w historii giveaway dla konsumentów”informuje Blockchain.com na swoim blogu.

Jak tłumaczy przedsiębiorstwo celem tak dużego airdropu jest zachęcenie posiadaczy portfeli Blockchain.com do korzystania z tokenów sieci Stellar. Jako, że otrzymają je za darmo nie będą musieli ich kupić lub wykopać, mogąc całkowicie za darmo przetestować użyteczność rynkową nowej generacji e-monet.

Jak to wygląda na chłopski rozum?

Pisząc w skrócie na chłopski rozum – otrzymujemy 50$ w kryptowalucie Stellar do przetestowania, ale możemy ja przestestować np. wysyłając na giełdę binance, następnie tam ją sprzedać za bitcoiny, które potem możemy albo przelać na konto poprzez kantory internetowe albo wypłacić słynnym bitomatem. W skrócie musimy poświęcić 20 minut na to, żeby zgarnąć około 200 PLN (Dziś wypłacałem bitomatem i otrzymałem 160 PLN po odliczeniu prowizji dla poszczególnych podmiotów) Dlaczego 50$ nie 25 jak jest napisane na początku artykułu? Przez pierwsze 2 dni blockchain rozdawał 25$, teraz podwoili stawkę, więc otrzymujesz nie 25, a 50$. Co trzeba zrobić aby otrzymać 50$? Założyć konto i je zweryfikować. Poniższy filmik rozjaśni Ci kilka kwestii. Airdrop ważny do wyczerpania zapasów tokenów.

[ SPOSÓB JUŻ NIEAKTUALNY. TUTAJ MOŻESZ ZOBACZYĆ ILE OSÓB Z NAMI ZAROBIŁO >> ]

Jak zarobić – gdzie włożyć ręce?

  1. Rejestracja na Blockchain.com – polecam ściągnąć apke na telefon.
  2. Weryfikacja portfela – wysyłasz fotkę dowodu przy twarzy
  3. Otrzymujesz 50$ na saldo portfela w kryptowalucie XLM
  4. Tutaj mamy dwie opcje sprzedaży XLM.
    Opcja nr 1 ) Bitcoin sprzedajesz poprzez Bitbay.net i otrzymujesz pieniądze na konto.Wystarczy zarejestrować się na giełdzie zweryfikować konto i można sprzedać XLM, a pieniądze wypłacić z bankomatu Euronet.
    Opcja nr 2 ) Bitcoin sprzedajesz poprzez Bitomat i masz pieniądze do ręki.
    Lokalizacje bitomatów znajdziesz tutaj >>

 

i

Zobacz również inne sposoby zarabiania, które opisujemy na naszym blogu.
Jeśli interesuje Cię zarabianie większych kwot bez ryzyka (bez inwestycji) to zapoznaj się z tym artykułem.