Jak zarobić szybkie 25zł ?

 

Dziś opisze Wam kolejną promocję, dzięki, której możecie zarobić w prosty sposób 25zł jeśli macie tylko 10 minut wolnego czasu. Opisywałem już sposób na 50zł, na 70zł, więc czas na kolejne sposoby.

 

Jak można przeczytać na portalu SpidersWeb.pl  – “Pomysł na Curve był bardzo prosty: spiąć wszystkie karty – debetowe i kredytowe – w jednym miejscu. Płacąc mobilnie wybieramy jedną z nich i po sprawie. Aplikacja funkcjonuje od trzech lat, a teraz dostępna jest również w Polsce. Pisząc w skrócie jest to wirtualny portfel w którym możemy spiąć wszystkie nasze karty i płacić nimi zaledwie jedną kartą. To bardzo wygodne dla posiadaczy wielu karty kredytowych oraz debetowych aby nie nosić ich przy sobie. Przed dokonaniem płatności wystarczy wybrać w aplikacji, która karta bankowa ma być obciążona i po sprawie. Użytkowanie aplikacji jest darmowe.  Największą zaletą tej karty jest to, że tak jak w przypadku Monese otrzymujemy 5 funtów 25zł za pierwszą płatność kartą i za każde jej polecenie.

 

 

Krok po kroku ?

Najpierw musimy zainstalować aplikacje Curve, którą ściągniesz zarówno z Google Play, App Store, jak i strony producenta. Aplikacja nazywa się “Curve: One card for all your accounts”. Pomimo, że aplikacja jest po angielsku, cała procedura jest intuicyjna i bardzo prosta. Dodatkowo przedstawię wszystko w postaci screenów, więc myślę, że nie będziesz miał/a z rejestracją żadnych problemów.

Zaczynajmy: 

Instalujesz aplikacje, wpisujesz e-mail, klikasz Email Me a Magic Link – otrzymujesz link aktywacyjny i w niego klikasz.

Po potwierdzeniu konta wracasz do aplikacji i podajesz swój nr tel na który przyjdzie SMS potwierdzający.

Następnie wybierasz PIN do aplikacji:

 

Następnie wpisujesz swoje Imię oraz Nazwisko i
podajesz datę urodzin:

Teraz najważniejsze.
Bez tego kodu nie otrzymasz bonusu na start.
[ Kod polecenia to: DL665BZE]

 

Po podaniu kodu polecającego będziemy musieli wybrać kartę. Do wyboru macie kilka kart. Płatne i darmowe. My oczywiście wybieramy te darmową.

W kolejnym kroku zostaniecie zapytani o źródło dochodów (to wymóg brytyjskiego regulatora), choć jest to tylko luźna deklaracja. Ja wybrałem opcję przedsiębiorca.

Kolejnym krokiem jest ustawienie PINU do naszej karty Curve.

 

Kolejnym krokiem jest wybranie adresu na który
ma zostać dostarczona karta.

Teraz kluczowa kwestia – musisz podpiąć swoją kartę, może to być Revolut, Monese lub każda inna dowolna karta Visa lub Mastercard.

Po dodaniu karty należy ją zweryfikować. Otrzymasz kod SMS potwierdzający dodanie karty lub zostanie zablokowana na niej mała suma i musimy z tytułu przelewu przepisać kod. W moim przypadku było to 70 groszy. Po kilku dniach zostanie bezkosztowo odblokowana.

Ostatni krok, który musisz wykonać jest możliwy dopiero w momencie gdy posiadasz już fizycznie kartę, ponieważ musisz podać 4 ostatnie cyfry karty Curve. Za wysyłkę płaci Curve, nie my, wiec wszystko jest darmowe. Karty wysyłane są z Wielkiej Brytanii, zatem czas dotarcia karty oscyluje od 7 do 14 dni, w moim przypadku trwało to 3 dni.

 

 

Wypłata premii oraz środków z Curve

Aby odebrać 5 funtów, należy wykonać jedną transakcję płatniczą na dowolną kwotę za pośrednictwem karty Curve. Wystarczy, że podepniesz do aplikacji jedną kartę debetową/kredytową i wykonasz co najmniej jeden zakup w sklepie. Tak jak na poniższym screenie musi być zaznaczona karta, która dodaliśmy i wtedy płacimy naszą kartą Curve, a pieniądze pobierze z karty, którą dodaliśmy. Jeśli nie jest domyślnie zaznaczona kliknij na nią aby się podświetliła.  Osobiście dodałem kartę z promocji Monese, która rozdaje bonus 70zł za pierwszą płatność kartą i tak łącze te dwie promocje i zyskuje 90zł oraz 90zł za każdą osobę, której to pokaże. Zerknij również na promocję z Transfergo – łącząc je zyskujesz aż 140zł.

 

Jak zarobić więcej – czyli jak polecać aplikację Curve swoim bliskim.

Polecać możesz już zanim karta fizycznie do Ciebie dotrze.  Kod polecenia znajdziesz w aplikacji po kliknięciu w menu. Swój unikalny kod polecenia znajdziesz w zakładce Share Curve & get £5. Aplikację możecie polecać swoim znajomym, rodzinie, czy współpracownikom z wykorzystaniem własnych profili lub mailowo. Oczywiście możecie podrzucać znajomym ten artykuł jako instrukcję.

Mój kod polecenia to: EKGKW2MN

 

Jeśli będziecie chcieli zrezygnować z Curve, dane podpiętych kart usuniecie w aplikacji, samą apkę odinstalujecie, a konto w Curve zamkniecie poprzez krótką wiadomość do supportu.

Więcej na temat Curve na stronie internetowej fintechu. Co prawda jest ona w pełni po angielsku, aczkolwiek google translate bardzo dobrze radzi sobie z wszelkimi tłumaczeniami.