Jak zarobić szybkie 25zł ?

 

Dziś opisze Wam kolejną promocję, dzięki, której możecie zarobić w prosty sposób 25zł jeśli macie tylko ukończone 18 lat i 10 minut wolnego czasu. Opisywałem już sposób na 50zł, na 70zł, więc czas na kolejne sposoby.

 

Jak można przeczytać na portalu SpidersWeb.pl  – “Pomysł na Curve był bardzo prosty: spiąć wszystkie karty – debetowe i kredytowe – w jednym miejscu. Płacąc mobilnie wybieramy jedną z nich i po sprawie. Aplikacja funkcjonuje od trzech lat, a teraz dostępna jest również w Polsce. Pisząc w skrócie jest to wirtualny portfel w którym możemy spiąć wszystkie nasze karty i płacić nimi zaledwie jedną kartą. To bardzo wygodne dla posiadaczy wielu karty kredytowych oraz debetowych aby nie nosić ich przy sobie. Przed dokonaniem płatności wystarczy wybrać w aplikacji, która karta bankowa ma być obciążona i po sprawie. Użytkowanie aplikacji jest darmowe.  Największą zaletą tej karty jest to, że tak jak w przypadku Monese otrzymujemy 5 funtów 25zł za pierwszą płatność kartą i za każde jej polecenie.

 

 

Krok po kroku 🙂

Najpierw musimy zainstalować aplikacje Curve, którą ściągniesz zarówno z Google Play, App Store, jak i strony producenta. Aplikacja nazywa się “Curve: One card for all your accounts”. Pomimo, że aplikacja jest po angielsku, cała procedura jest intuicyjna i bardzo prosta. Dodatkowo przedstawię wszystko w postaci screenów, więc myślę, że nie będziesz miał/a z rejestracją żadnych problemów.

Instalujesz aplikacje, wpisujesz e-mail, otrzymujesz link aktywacyjny i w niego klikasz. Po potwierdzeniu konta wracasz do aplikacji i wybieramy opcję I WANT TO CHOOSE A CURVE CARD.

 

"<yoastmark

Do wyboru macie kilka kart. Płatne i darmowe. My oczywiście wybieramy te darmową.

Teraz kluczowa kwestia. Klikacie na Have a referral/promo code? 
Aby zdobyć 5 funtów na start musicie w tym miejscu wpisać kod polecenia.

[ Mój kod polecenia to: EKGKW2MN ]

"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark

Teraz pozostaje nam stworzyć profil, podać dane i czekać aż zostanie dostarczona karta.  W kolejnym kroku zostaniecie zapytani o źródło dochodów (to wymóg brytyjskiego regulatora), choć jest to tylko luźna deklaracja.

"<yoastmark

Teraz nie pozostaje nic innego jak dodać kartę płatniczą do konta.
Może to być zarówno karta Visa jak i Mastercard.

"<yoastmark

Po dodaniu karty należy ją zweryfikować. Otrzymasz kod SMS potwierdzający dodanie karty lub zostanie zablokowana na niej mała suma. W moim przypadku było to 70 groszy. Po kilku dniach zostanie bezkosztowo odblokowana.

Ostatni krok, który musisz wykonać jest możliwy dopiero w momencie gdy posiadasz już fizycznie kartę, ponieważ musisz podać 4 ostatnie cyfry karty Curve. Za wysyłkę płaci Curve, nie my, wiec wszystko jest darmowe. Karty wysyłane są z Wielkiej Brytanii, zatem czas dotarcia karty oscyluje od 7 do 14 dni, w moim przypadku trwało to 3 dni.

Wypłata premii oraz środków z Curve

Aby odebrać 5 funtów, należy wykonać jedną transakcję płatniczą na dowolną kwotę za pośrednictwem karty Curve. Wystarczy, że podepniesz do aplikacji jedną kartę debetową/kredytową i wykonasz co najmniej jeden zakup w sklepie. Tak jak na poniższym screenie musi być zaznaczona karta, która dodaliśmy i wtedy płacimy naszą kartą Curve, a pieniądze pobierze z karty, którą dodaliśmy. Jeśli nie jest domyślnie zaznaczona kliknij na nią aby się podświetliła.  Osobiście dodałem kartę z promocji Monese, która rozdaje bonus 70zł za pierwszą płatność kartą i tak łącze te dwie promocje i zyskuje 90zł oraz 90zł za każdą osobę, której to pokaże. Zerknij również na promocję z Transfergo – łącząc je zyskujesz aż 140zł.

 

Jak zarobić więcej – czyli jak polecać aplikację Curve swoim bliskim.

Polecać możesz już zanim karta fizycznie do Ciebie dotrze.  Kod polecenia znajdziesz w aplikacji po kliknięciu w menu. Swój unikalny kod polecenia znajdziesz w zakładce Share Curve & get £5. Aplikację możecie polecać swoim znajomym, rodzinie, czy współpracownikom z wykorzystaniem własnych profili lub mailowo. Oczywiście możecie podrzucać znajomym ten artykuł jako instrukcję.

Mój kod polecenia to: EKGKW2MN

 

Jeśli będziecie chcieli zrezygnować z Curve, dane podpiętych kart usuniecie w aplikacji, samą apkę odinstalujecie, a konto w Curve zamkniecie poprzez krótką wiadomość do supportu.

"<yoastmark

Więcej na temat Curve na stronie internetowej fintechu. Co prawda jest ona w pełni po angielsku, aczkolwiek google translate bardzo dobrze radzi sobie z wszelkimi tłumaczeniami.