Z reguły wrzucam tylko to co sprawdzę na swojej skórze i właśnie 200 PLN wylądowało na moim koncie w kryptowalucie XLM, którą od razu mogę sprzedać i zamienić na PLN. Coś ala akcja Blockchain, czy ostatnio CoinDeal gdzie rozdawano kryptowaluty za free. Tym razem jest tak samo, ale nie musisz się weryfikować dowodem. Rejestrujesz się, potwierdzasz nr tel i czekasz. Co rozdanie na Twoje konto wpada 50$ w XLM. Kolejne rozdanie 15 grudnia, więc zapisz się już dziś.

Keybase.io wraz z fundacją Stellar organizuje największy airdrop tokenów XLM. Do zgarnięcia macie 2 Biliony lumenów ! Taki airdrop darmowych kryptowalut nigdy nie miał miejsca. W tym artykule przedstawimy wam jak krok po kroku dołączyć do airdropu Keybase i odebrać darmowe tokeny XLM. Tokeny XLM będą przypisywane automatycznie do kont użytkowników 15-tego każdego miesiąca. Następna tura zaplanowana jest na 15 listopada 2019 roku.

Poprzedni airdrop tokenów XLM od Blockchain.com ma obecnie status “wstrzymany”.Cieszył się on ogromnym zainteresowaniem. Liczymy że tym razem będzie podobnie.

Keybase to aplikacja dzięki której możecie podpisywać,weryfikować, szyfrować, generować wiadomości, podpisywać kod, przenosić klucze itp. wszystko to przy użyciu GPG do szyfrowania.
Każde konto w Keybase ma swoją historię publiczną. Z łatwością możesz obserwować łańcuchy podpisów i klucze publiczne. Keybase posiada również system plików oparty na chmurze, który jest dostępny dla wszystkich użytkowników.” – źródło Cryptomaniak.pl

 

Warunki uczestnictwa

 1. Musisz posiadać konto na Keybase.io
  W przypadku gdy chcesz założyć nowe konto musisz pobrać aplikację na tel lub na PC.
 2. Aktywne 2 (najlepiej 3) urządzenia lub papierowe klucze w aplikacji Keybase.
 3. Zweryfikowany numer telefonu.

Jak dołączyć do airdrop’u i otrzymać tokeny XLM?

 1. Jeśli masz już konto w aplikacji Keybase, musisz aktywować swój portfel Stellar i zapisać się do airdropu. Na obrazku poniżej widać przycisk “Join the airdrop”. Wystarczy że go klikniesz a aplikacja utworzy dla Ciebie portfel na który co miesiąc dostaniesz kryptowalutę Stellar XLM.

2. W przypadku gdy nie masz konta na Keybase ściągnij aplikacje ze strony producenta.

 • Po zainstalowaniu aplikacji, utwórz konto
 • podczas tworzenia konta zostaniesz poproszony o podanie nazwy użytkownika oraz nazwy urządzenia na którym aplikacja zostanie zainstalowana
 • w dalszej części zostaniesz poproszony o podanie numeru telefonu. Krok ten jest obowiązkowy (wcześniej można było go pominąć). Jeśli podasz swój numer telefonu, dostaniesz SMS-a z kodem, wpisz go w odpowiednie pole.
 • Twoje konto w aplikacji Keybase zostało utworzone. Teraz dołącz do airdropu klikając przycisk “Join the airdrop”
 • w następnym oknie klikając przycisk “Open your wallet” utworzysz portfel kryptowalutowy, na który będą trafiać Stellary z airdropu Keybase
 • aby zakwalifikować się do airdropu Keybase musisz posiadać przynajmniej 2 (najlepiej 3) aktywne urządzenia lub papierowe klucze podpięte do aplikacji.

  Jak dodać urządzenia lub papierowe klucze w Keybase ?

  1. Przejdź do zakładki “Devices” w lewym bocznym panelu
  2. Kliknij przycisk “Add device or paper key”
  3. Wybierz które urządzenie chcesz dodać: PC, telefon lub nowy klucz
  4. Dodaj urządzenie lub klucz (po poprawnym dodaniu liczba aktywnych urządzeń powinna wynosić 2)
  5. Teraz wystarczy że powtórzysz czynności z pkt. 4. Tym sposobem liczba aktywnych urządzeń powinna wynosić 3.

 

Następnie czekasz do kolejnego rozdania. 15 grudnia – XLM ląduje na Twoim koncie.