Monese – zgarnij bonus ~ 70zł (15£)

Niestety nie wiadomo do kiedy potrwa promocja, więc jeśli czytasz ten artykuł, a na dole nie jest napisane, że to już koniec akcji – to prawdopodobnie  dalej możesz zgarnąć taką kwotę.  Na chłopski rozum zakładamy konto, weryfikujemy je i zamawiamy darmową kartę. Gdy dokonamy nią płatności na 1 funt – otrzymamy 15 funtów bonusu. Na pierwszą płatność otrzymujesz wpłatę ode mnie, więc nic nie wkładasz.  O innych zaletach ich karty możecie poczytać na tej stronie>>

Oprócz 70zł, które otrzymamy za transakcję – mamy możliwość polecania tej karty innym użytkownikom. W takim przypadku otrzymujemy 70zł za każdego partnera, któremu polecimy tą kartę, ale ta osoba rejestrując się z naszego kodu polecającego również otrzyma 70 zł. Win to win. Dwie strony zadowolone, dlatego też opisuje ten sposób dorobienia sobie kilku groszy do domowego budżetu. Osobiście używam tej karty do płatności internetowych i m.in testowania darmowych kont na Neflix i tego typu serwisach 😛 Nie muszę podawać wtedy swojej karty gdzie mam dużo więcej środków, tym bardziej, że ta karta jest darmowa.

ZOBACZ KRÓTKĄ PREZENTACJE:

Rejestracja:

Zarejestruj się podając swój adres zamieszkania, ponieważ właśnie na ten adres przyjdzie do Ciebie karta Monese. Osobiście wybrałem konto w funtach, ponieważ jak wiadomo funt stoi najwyżej wśród europejskich walut i bonus jest najwyższy. Przy zamówieniu karty może pokazywać, że potrwa to 2 tygodnie, ale średnio karta dochodzi w 3-5 dni. 

Aby otrzymać BONUS podczas rejestracji należy podać kod: MATEU596

W kilku krokach:

 

 1. Ściągamy aplikacje Monese – Current Account z AppStore jeśli masz iOs
  lub Monese – Konto Bieżące z Google Play jeśli Androida.

Monese opinie

 • Podczas rejestracji użyj kodu MATEU596 ( bez kodu nie otrzymasz bonusu)

 • Wybierz konto UK oraz darmowy plan STARTER, ponieważ otrzymasz 15£.
 • Wprowadź dane.
 • Zweryfikuj się.
 • Zamów darmową kartę.
 • Napisz na moim Instagramie wyślę Ci funta na pierwszą transakcję lub na e-mail jeśli Instagrama nie posiadasz info@zahajsznetabaluj.pl)
 • Użyj karty np. zbliżeniowo w sklepie na obojętnie jaką sumę. (Bonus jest przyznany do 48h)
 • Polecaj innym, by także zdobywać bonusy, gdy oni użyją karty + 70zł za każdą osobę.

 

Opinie:

Zarobiłem już na Monese ponad 1380 funtów (6500zł) w zaledwie 3 tygodnie, poświęcając na to 30 minut dziennie. Po zamówieniu karty napisz do mnie, a ja powiem Ci jak w prosty sposób możesz to polecać w internecie. Zobacz również promocję TransferGo 50zł i Curve 25zł – łącząc te promocje zgarniasz 140zł na start i 140zł za osobę, której to pokażesz. Myślę, że warto się schylić po takie pieniądze.