Bank Pekao S.A. kontynuuje swoją świetną promocję Konta Przekorzystnego z 200 zł premii na start, czyli promocje bankowe nie dały się wirusowi! Zasady promocji ponownie są bardzo łatwe wiec warto skorzystac!!

Promocja skierowana jest do osób, które od 1 stycznia 2019 roku do 31 marca 2020 roku nie posiadały (również jako współposiadacz) konta osobistego lub lokaty w Banku Pekao S.A.

Co zrobic aby odebrac bonus?

1.Zakladasz konto z tego linku:

https://www.pekao.com.pl/konto/

2.Wypelniasz wniosek online

3.Wybierasz werfikacje tozsamosci na selfie

4.Zatwierdzasz umowe zdalnie bez wychodzenia z domu.

(staraj sie zrobic wszystko za jednym razem bez odswiezania i cofania oraz dla pewnosci mozesz wyczycic cookies w przegladarce)

Łączna premia podzielona jest na dwie transze po 100 zł. Aby zdobyć pierwsze 100 zł, wystarczy, że w okresie od momentu aktywowania konta do końca pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy zapewnicie wpływ na konto w kwocie co najmniej 500 zł, wykonacie minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową lub z wykorzystaniem aplikacji PeoPay oraz co najmniej raz zalogujecie się do aplikacji PeoPay.

Kolejne 100 zł otrzymacie natomiast, jeśli identyczne warunki spełnicie dodatkowo w 3 kolejnych pełnych miesiącach kalendarzowych.

Oplaty – Konto Przekorzystne:

– 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6 zł,

– 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,

– 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale lub we wpłatomatach banku,

– 0 zł za wypłaty z bankomatów Pekao S.A. dla obu rodzajów kart

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są dla Was bezwarunkowo darmowe

Ja osobiscie rowniez korzystam z tej promocji gdyz i tak robie zakupy wiec co mi szkodzi przeslac te 500zl z jednego konta na drugie i przy okazji dorobic sobie 200zl 💰