Programy partnerskie – co to jest i jak działają. Takie pytanie codziennie zadają sobie setki ludzi (patrząc na statystyki wyszukań tej frazy w Google), więc dziś opowiemy sobie właśnie o programach partnerskich – czym są i jak Ty możesz skorzystać na współpracy z nimi. Najlepsi “pracownicy” potrafią zarobić nawet 150 000 PLN miesięcznie, więc to gra warta świeczki!

 

Zapytasz – „ale jak bez inwestycji mogę zarabiać choćby 2000 PLN miesięcznie?”  

W prosty sposób. Najpierw może opisze czym są i jak działają programy partnerskie i na podstawie tego sam/a zrozumiesz, że to faktycznie możliwe. Jest firma A, która zgłasza się do programu partnerskiego, ze swoją ofertą i chęcią wypromowania jej. Program partnerski poszukuje marketerów i dzieli się zyskiem, który otrzymuje od firmy A za sprzedaż. W ten sposób zyskuje firma, ponieważ nie wydaje pieniędzy na zbędną reklamę tylko za sprzedaż. Program partnerski, który zarabia jako pośrednik oraz Ty jako promotor. Każdy jest zadowolony. Przeczytaj cały post i zobacz co dla Ciebie przygotowałem jeśli chcesz zacząć zarabiać w ten sposób.

programy partnerskie co to

A na jakich produktach można zarabiać
przy współpracy z programami partnerskimi?

Na dosłownie wszystkich. W Polsce większość ludzi, którzy mieli coś wspólnego z programami partnerskimi myśli, że programy partnerskie są tylko finansowe, promujące konta, pożyczki, ubezpieczenia czy inne tego typu produkty. Nie ma bardziej mylnego myślenia. Jaki produkt przychodzi Ci do głowy taki jest również program partnerski, który oferuje jego promocję. Możemy promować darmową rejestrację w grze, zakupy chleba przez internet czy wiele wiele innych rzeczy.

Programy partnerskie to nie tylko usługi finansowe.

Ile można zarobić?

Dla zwykłego zjadacza chleba, są to olbrzymie kwoty. Zależy czym się zajmiesz. Dla przykładu darmowa rejestracja w portalu dla singli z Twojego reflinku to 5 – 20 zł, wzięcie darmowej chwilówki – 120 zł. Jeśli wiesz jak pozyskać ruch w internecie nie muszę Ci mówić, że takich osób miesięcznie jesteś w stanie pozyskać tysiące – jeśli wiesz gdzie włożyć ręce. I właśnie tego uczę mojego zespołu – jak umiejętnie promować programy partnerskie, aby zarabiać jak najwięcej.


Przykładowe programy partnerskie:

programy partnerskie co to
Tutaj dla przykładu – erotyka i nie tylko.
Dobry pomysł i sprzedasz wszystko.
Co jakiś czas wpadają mi pasywnie drobne nawet z darmowych randek online.

3 CECHY DOBREGO PROGRAMU PARTNERSKIEGO

Wybierając program partnerski należy zwrócić na kilka cennych informacji jak chociażby sposób naliczania prowizji, próg wypłaty oraz wsparcie techniczne.

  1. Wysokie prowizje – należy patrzeć nie tylko na procent, który dostajemy od sprzedaży danego towaru, ale również na kwoty sprzedawanych towarów. No bo co z tego, że będziemy dostawać 20% prowizji, skoro cena produktu będzie wynosiła 20 zł. Zarobimy więc 4 zł. Dużo lepszym rozwiązaniem jest uczestnictwo w programach partnerskich operujących dużymi cenami produktów.
  2. Niski próg wypłaty – im niższy próg tym szybciej będziemy mogli dostać zarobione pieniądze do ręki, a nie trzymać je zamrożone w programie partnerskim. Według nas dobre programy partnerskie charakteryzują się progiem wypłaty w granicach 100-200 PLN. Wynika z tego, że w opisywanym wyżej PP będziemy mogli wypłacić pieniądze średnio po jednej sprzedanej wycieczce!
  3. Wsparcie techniczne – całkowitym minimum jest dostęp do bannerów reklamowych w programie partnerskim, które możemy umieścić na swojej stronie. Dodatkowym atutem są wszelkiego rodzaju skrypty, które pomagają dokonać zakupu, rezerwacji

 

 

Podsumowanie

Programy partnerskie to według mnie jedna z najlepszych metod zarabiania w sieci, ponieważ tak jak w przypadku zarabiania na dropshippingu zarobki są nieograniczone. Najlepsi “zawodnicy” potrafią zarobić nawet 150 000 PLN w ciągu miesiąca! Jeśli jeszcze nie próbowałeś/aś tego sposobu – musisz sprawdzić czy to nie jest coś dla Ciebie.

 

Plusy:

– Nie musisz inwestować, możesz zacząć od zaraz.
– Nie musisz mieć firmy, aby zarabiać.
– Brak polecania, nie musimy nic polecać aby zarobić pierwsze pieniądze na start.
– Brak limitu zarobków.

Minusy:
– Musisz to lubić.
– Musisz szukać produktu, który Ci odpowiada
– Wypłata i naliczenie środków w niektórych przypadkach trwa nawet miesiąc.

 

Jak oceniasz taką formę zwiększania swojego budżetu?
Napisz w komentarzu jak Ty to widzisz 🙂


W każdym poście na tej stronie opisujące daną metodę zarobku powierzchownie. Jeśli interesuje Cię współpraca na danej płaszczyźnie napisz do nas na e-mail info[małpa]zahajsznetabaluj.pl lub skorzystaj z formularzu kontaktowego – prowadzimy indywidualne mentoringii gdzie od A do Z z wszystkim pomagamy przekazując naszym uczniom dokładne wskazówki co mają robić, aby zarabiać i zwiększać swoje przychody.

 

 

Nasza ocena:
  • Poziom trudności
  • Czas do pierwszych zarobków:
  • Przyjemność:
3.3

Podsumowanie

Poziom trudności: Średni Oczekiwanie na pierwsze zarobione pieniądze od rozpoczęcia działań: Czasem dzień, czasem miesiąc w zależności od programu i tego co promujesz. Możliwości zarobku: 0 zł – 150 000 zł / miesięcznie Przyjemność: Zależy kto co lubi. Ja np uwielbiam ten sposób zarabiania.