30 zł do zgarnięcia +
30 zł za każdego poleconego!

Promocja nowego Fintechu wchodzącego na Polski rynek jakim jest Twisto, firma od 5 lat już działa zagranicą i od niedawna robi furore w Polsce!! Coś więcej o firmie?? Jest to firma nad którą czuwa Bank ING ułatwiając konsumentom robienie zakupów.
Na pewno wiele osób miało tak, że wymarzony przedmiot był na promocji, a nasza wypłata dopiero za kilka dni. Na Twisto płacimy za zakupy dopiero po 21 dniach! W dodatku bez kosztów dodatkowych.

Jak otrzymać bonus od Twisto?

1. Utwórz konto z linku poniżej – w innym przypadku nie otrzymasz bonusu:
Ewentualnie w czasie rejestracji podajemy kod polegający MATEUSZL5.
2. Zakładamy konto i ustawiamy małe wydatki miesięczne (max do 500 złotych)
3. Ustawiamy minimalnie 1000 złotych limitu
4. Nie musimy tu wysyłać zdjęć swojego dowodu co dla wielu jest wielkim plusem.
Wystarczy podać wyłącznie pesel i numer dowodu (twisto jest bezpieczną usługą w którą inwestuje ING Bank Polski więc nie musicie się o nic obawiać).
5. Następnie weryfikujemy swoją tożsamość za pomocą przelewu na kwotę 1 złotówki (po weryfikacji zostanie Ci to zwrócone). Przelew musi zostać wykonany z Twojego konta, żeby dane się zgadzały z tymi podanymi podczas rejestracji. BEZ PRZELEWU NIE AKTYWUJĄ TWOJEGO KONTA.
6. Możemy zamówić darmową kartę Twisto. Pieniądze zostaną przyznane do 24-48 godzin i możesz za nie kupować online, oraz płacić w każdym sklepie darmową kartą Twisto.
7. Możesz zapraszać znajomych ze swojego linku. Za każdą osobę zarabiasz 30 złotych. 10 osób to już 500 złotych. Idzie na tym całkiem dobrze zarobić.
Obecnie wygrałem w Twisto wynajem miesięczny Tesli i mam zaproszone 1188 osoby co daje 59 400 zł za promowanie ich. Do zgarnięcia dla najlepszych polecających są właśnie takie nagrody jak Apple Watch serii 4, Iphon XS lub wypożyczenie tesli serii 3 na okres 3 miesięcy !!

Kilka losowych osób, które otrzymały bonus:

 


TWISTO to nowoczesny sposób płatności za zakupy. Dzięki tej metodzie możesz zamawiać produkty i zapłacić za nie później dokładnie po 21 dniach. Istnieje również możliwość płatności w każdym sklepie stacjonarnym kartą wielowalutową TWISTO. Konto jest w 100% darmowe i nie ponosimy za nie żadnych ukrytych opłat. Wszystkie zakupy spłacamy uzyskanymi przez nas punktami.