Twisto – odbierz 50 zł na świąteczne zakupy! 


Dziś chcę przedstawić Ci kolejny sposób z serii darmowych hajs. Tym razem darmowe 50 PLN (i wielokrotność tej sumy), które możesz wydać praktycznie wszędzie. Jedyny haczyk jest taki, że te środki możesz wydać, ale nie możesz ich wypłacić.  

Możesz kupić tysiące różnych produktów. Sklepy na platformie Twisto to m.in butiki, jubilerzy, sklepy z produktami dla dzieci, kwiaciarnie, znane sklepy z galerii sklepowych m.in Diverse i inne. Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do mnie na InstagramieTymczasem zapraszam do lektury 🙂 

Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego poradnika  treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

 

Jak odebrać 50 PLN za darmo? 

Twisto

Twisto – odbierz 50 zł na start

Może wydawać się to podejrzane, ponieważ kto cokolwiek rozdaje za darmo, ale faktycznie w prosty sposób można zdobyć 50 PLN i wielokrotność tej sumy – sprawdziłem na własnej skórze. Wystarczy zarejestrować się w serwisie Twisto z mojego linku i otrzymać bonus 50 PLN na start (i  50zł za każdą zaproszoną osobę). Rejestrując się bezpośrednio, nie z mojego linku – nie otrzymasz bonusu. Bonus możemy wydać w blisko 300 sklepach współpracujących z Twisto, a jeśli zamówimy darmową kartę to możemy wydać pieniądze wszędzie tam gdzie akceptują płatność kartą.

Zarejestruj się w Twisto i odbierz 50 PLN >> 


Dlaczego i jak się to opłaci Twisto przeczytasz w dalszej części tego poradnika.
Możesz pokazać ten sposób kilku znajomym i otrzymasz za rejestrację każdego z nich po 50 PLN, ale zanim to zrobisz przeczytaj ten poradnik do końca

 

Czym jest Twisto?

Twisto

Twisto

 

 

Twisto to system odroczonej płatności, który debiutuje w Polsce.
Oprócz kart, blika czy przelewów możemy wybrać opcję “Zapłać z Twisto” i zapłacić za towar do 21 dni. Jest to coś ala karta kredytowa online z limitem i z możliwością zamówienia karty fizycznej, ale nie na niej de facto się skupiamy. Skupiamy uwagę wyłącznie na bonusie, który jest za samo założenie konta i możliwości łatwego polecania tego sposobu, ponieważ kto nie chce 50 PLN za 15 minut “pracy”, które może wydać praktycznie na wszystko? Fintech Twisto wspiera ING Bank Śląski, więc wszystko jest jak najbardziej legalne i sprawdzone. O Twisto możesz przeczytać m.in w SpidersWeb.

 

Sprawdziłem ile można zarobić! 

Twisto

Twisto

 Sprawdziłem jak działa polecanie Twisto i zbieranie punktów zanim napisałem ten poradnik i mam takie oto efekty. Czy to dużo czy mało pozostawiam indywidualnej ocenie. 

Zaprosiłem 323 osób, z czego 62 osoby przeszły weryfikację i otrzymałem 3100 zł bonusu, który mogę wydać na zakupy. Jakby tego było mało zbierając punkty biorę udział w konkursie, w którym zajmuje 5 miejsce. Jeśli utrzymam pozycję do 12 grudnia otrzymam samochód marki Tesla na 3 miesiące za darmo, iphone xs i inne cenne nagrody. Pracowałem na to kilka dni, więc to najbardziej obrazuje, że w łatwy sposób można to polecać innym osobom.  Osobiście kupuje zegarki i złoto w jednym z jubilerów na platformie Twisto.

 

Karta Twisto.

Twisto wprowadziło kilka dni temu karty, dzięki, którym możemy płacić wszędzie, a następnie regulować zobowiązanie punktami, które posiadamy. Karta jest darmowa i można nią płacić wszędzie tam gdzie akceptują płatności kartą, więc w dzisiejszych czasach praktycznie wszędzie. Nie musisz zamawiać karty jeśli chcesz wydawać punkty online. Jeśli natomiast chcesz kupować w sklepach fizycznych warto ją zamówić. Osobiście dzisiaj (21.10.2019) ją zamówiłem i czekam, aż zostanie dostarczona. 

Twisto - karta

Twisto – karta

 

UWAGA.

Dużo osób mnie o to pytało, więc postanowiłem to opisać i wyjaśnić.

Twisto

Twisto – limit kredytowy.

Po rejestracji otrzymujemy limit kredytowy o który wnioskowaliśmy przy rejestracji.
NIE WYDAJEMY CAŁOŚCI TEJ SUMY, ponieważ będziemy musieli to zwrócić do 21 dni. Wydajemy tylko tyle ile mamy punktów w zakładce Benefity. Mamy 50 zł w punktach to z limitu kredytowego wydajemy maksymalnie 50 zł, następnie spłacamy limit punktami. Myślę, że to proste i nikt nie będzie miał problemu ze zrozumieniem, a jeśli ktoś będzie miał – zawsze można do mnie napisać służę pomocą. 

 

SKLEPY.

Sklepów w których możemy wydać punkty Twisto mamy sporo i co chwile dochodzą nowe. Możemy w nich kupować nie posiadając karty.  Listę sklepów znajdziesz tutaj >>

Twisto - sklepy

Twisto – sklepy

 

FAQ.

 

 • Czy muszę być pełnoletni/a?
  Tak.

 

 

 • Dlaczego muszę podawać swoje dane?
  Twisto przyznaje Ci limit kredytowy, to coś ala karta kredytowa online, lecz nie musisz z niej korzystać. Sam korzystam wyłącznie z punktów, które otrzymuje za polecanie. Wszystkie instytucje finansowe w europie wymagają KYC i tak samo jest w tym przypadku. Dodatkowo weryfikują Twoją wiarygodność i brak zadłużenia w BIK, więc podanie danych jest konieczne. 

 

 

 • Czy mnie to nic nie kosztuje?
  Konto w Twisto oraz karta są darmowe. Karty nie musisz zamawiać.

 

 

 • Ile trwa weryfikacja?
  Od 24 godzin do tygodnia czasu.

 

 

 • Jak mogę to polecać?
  Po rejestracji otrzymujesz swój unikalny link, którym promujemy Twisto. Możesz to robić wśród znajomych, na Facebookowych grupach, na Instagramie, w serwisach ogłoszeniowych i w wielu innych miejscach. Wszystko zależy od Twojej kreatywności. 

 

 

 • Czy masz inne sposoby na darmowe pieniądze?
  Mam, wszystkie sposoby znajdziesz na w zakładce Darmowy Hajs, ale najbardziej polecam Ci aplikacje Monese > , dzięki której zarobiłem już kilkadziesiąt tysięcy złotych w półtorej miesiąca. Jeśli interesuje Cię ten sposób i założysz konto w Monese napisz do mnie na Instagramie 

 

 

 •  Dlaczego ktoś rozdaje pieniądze za darmo?
  Wiele instytucji finansowych płaci za założenie konta, aby ściągnąć do siebie nowych klientów i wyprzedzić konkurencję. Zarabiają na swoich usługach, więc śmiało mogą pozwolić sobie na takie akcje promocyjne. Aby przeprowadzić kampanię reklamową w telewizji trzeba przeznaczyć 500 zł na pozyskanie JEDNEJ osoby, tutaj zapłacą 50 zł osobie, która zakłada konto i 50zł osobie, która je poleci i są finalnie 400 zł na plusie. Twisto zarabia na różne sposoby. Po pierwsze – sklepy internetowe z którymi współpracują płacą im prowizję od każdego zakupionego produktu poprzez usługę Twisto. Drugim dochodem są opłaty za np. konta premium.

 

Instrukcja rejestracji KROK PO KROKU

1. Klikamy tutaj >>

2. Wybieramy kraj w którym zamierzamy używać Twisto.

3. Klikamy “Załóż konto”

3. Podajemy e-mail.

4. Wpisujemy hasło

5. Klikamy “Posiadam kod promocyjny”

6. Wpisujemy MATEUSZL5 [BEZ KODU NIE MA BONUSU]

7. Zaznaczamy wszystkie zgody.

8. Podaj imię i nazwisko.

9. Podaj kraj stałego pobytu

10. Podaj dane adresowe

11. Podaj dane identyfikacyjne

12. Podajemy nr telefonu

13. Zaznacz jakie masz wykształcenie, stan cywilny, ilość dzieci oraz zatrudnienie.

14. Wpisz swój miesięczny dochód. Bez niego nie otrzymasz bonusu.

15. Wpisz swoje koszty stałe.

16. Sprawdź podsumowanie tego co wpisałeś i przejdź dalej.

17. Zapoznaj się z umowami i kliknij kontynuuj.

18. Potwierdź numer telefonu kodem z SMS.

19. Potwierdź konto przelewem ze swojego konta na te same dane co rejestracja. Jest to weryfikacja danych, więc nie możesz przelać pieniędzy od nikogo znajomego.

 

 

 

 


Dołącz do grupy w której opisujemy podobne promocje >>

 

Wszelkie treści zamieszczone w tym poradniku (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Autor  poradnika nie bierze również odpowiedzialności za decyzje podjęte pod wpływem informacji zawartych w nim. Nazwy, marki handlowe oraz loga “Twisto” pojawiające się na stronach tego poradnika są wykorzystywane w celach informacyjnych.