Czym jest BitPanda?

Jest to Austriacka giełda zajmujaca sie kryptowalutami, działa od 2014 roku i oferuje powitalny bonus w postaci 10$ za rejestracje i zrobienie depozytu w ich serwisie. 26 lipca 2019 roku padła informacja, że z tej platformy korzysta już ponad 1 000 000 osób zatem wszystko jest oczywiście działające i sprawdzone. Żeby otrzymac bonus od BitPandy wystarczy rejestarcja, weryfikacja a nastepnie zrobienie depozytu.

Kolejne 5$ możesz otrzymac za wykonanie prostego quizu znajdującego sie na ich stronie

.

.

Jak zrobic depozyt?

Spokojnie, przede wszystkim nie jest to nic strasznego. Chodzi tutaj tylko o to,że aby zrobic depozyt należy wpłacic na swoje konto BitPandy 26$ do portfela. Nastepnie za te 26$ kupujesz kryptowalute np Bitcoin i w momencie kupienia tej kryptowaluty wpada Ci 10$ do portfela.

Nastepnie sprzedajesz kryptowalute Bitcoin za 26$ (masz okazje zyskac i sprzedac drożej, jezeli kurs sie zmieni) i środki sumują sie w portfelu FIAT.

Nastepnie wykonujesz quiz na stronie bitpandy i zyskujesz za niego dodatkowe 5$.
Później dokonujesz wypłaty na swój rachunek bankowy i w taki o to sposób z 25$ robisz 40$

.

Dodatkowe 5$ zyskujesz za wypełnienie quizu na stronie!

Kliknij w link aby przejsc do quizu <– zrób to po odebraniu 10$

Polecam kliknąc prawym przyciskiem myszy w białe pole i przetłumaczyc sobie stronke na PL. Nastepnie zapoznac sie z zagadnieniami na niej dotyczącej świata kryptowalut, bądź od razu włączyc quiz i próbowac ustrzelic 80% aby go przejsc. Po wykonaniu do waszego portfela zostanie dodane 5$

.

.

Rejestracja w BitPanda

  • Potwierdź adres e-mail (tutaj pobierz juz na swój telefon aplikacje BitPandy i zaloguj sie do niej)

.

  • Nastepnie nadaj kod PIN którym bedziesz logowac sie do aplikacji na telefonie
  • Kolejnym krokiem jest standardowa weryfikacja tożsamości. Wybieramy lekką weryfikacja (LIGHT VERIFICATION) i potwierdzamy zgody, nastepnie powinniśmy zostac przekierowani z aplikacji BitPandy na strone (tam odbywa sie weryfikacja)
  • Nastepnie wybierasz jakim dokumentem bedziesz weryfikowac tożsamosc i rozpoczynasz weryfikacje (selfie + dokument)
  • Nastepnie po weryfikacji podajesz podstawowe dane i tyle, masz aktywne konto

.

Jak zrobic depozyt 25$?

PAMIETAJ O WPISANIU NUMERU REFERENCYJNEGO!! W TYTULE PRZELEWU USTAW NUMER REFERENCYJNY. DZIEKI TEMU BITPANDA BEDZIE WIEDZIAŁA,ŻE TO WLASNIE DO CIEBIE MA PRZYPISAC TEN PRZELEW.

Nastepnie w ciągu 48 godzin pieniądze pojawią sie w twoim portfelu na koncie BitPandy (moje portfolio) natomiast bonus zostanie przypisany do portfelu FIAT (Możesz również wpłacić szybciej pieniądze wpłacając kartą, ale ta opcja odblokowuje się po FULL weryfikacji)

.

.

Jak kupic kryptowalute?

Tak jak pisałem wcześniej – automatycznie po zakupie kryptowaluty zostaje do twojego konta przypisany bonus w wysookści 10$. Nastepnie sprzedajesz kryptowalute za tyle ile ją kupiłeś, bądź troszke drożej i wypłacasz pieniadze na swoje konto.

Nastepnie w portfelu FIAT powinienes ujrzec bonusowe +10$. Kolejnym krokiem jest sprzedaż kryptowaluty w identyczny sposób jak ją kupileś i wypłata pieniedzy. Gdybys miał problem z wypłaceniem środków to pisz bezpośrednio do mnie

.

System poleceń BitPandy

Za każdego poloconego znajomego otrzymasz kolejne +10$

W razie jakichkolwiek pytań pisz bezpośrednio do mnie na fb a wszystko wyjaśnie!