Czym jest BitPanda?

Jest to Austriacka giełda zajmujaca sie kryptowalutami, działa od 2014 roku i oferuje powitalny bonus w postaci 10$ za rejestracje i zrobienie depozytu w ich serwisie. 26 lipca 2019 roku padła informacja, że z tej platformy korzysta już ponad 1 000 000 osób zatem wszystko jest oczywiście działające i sprawdzone. Żeby otrzymac bonus od BitPandy wystarczy rejestarcja, weryfikacja a nastepnie zrobienie depozytu.

Kolejne 5$ możesz otrzymac za wykonanie prostego quizu znajdującego sie na ich stronie

.

.

Jak zrobic depozyt?

Spokojnie, przede wszystkim nie jest to nic strasznego. Chodzi tutaj tylko o to,że aby zrobic depozyt należy wpłacic na swoje konto BitPandy 26$ do portfela. Nastepnie za te 26$ kupujesz kryptowalute np Bitcoin i w momencie kupienia tej kryptowaluty wpada Ci 10$ do portfela.

Nastepnie sprzedajesz kryptowalute Bitcoin za 26$ (masz okazje zyskac i sprzedac drożej, jezeli kurs sie zmieni) i środki sumują sie w portfelu FIAT.

Nastepnie wykonujesz quiz na stronie bitpandy i zyskujesz za niego dodatkowe 5$.
Później dokonujesz wypłaty na swój rachunek bankowy i w taki o to sposób z 25$ robisz 40$

Dodatkowe 5$ zyskujesz za wypełnienie quizu na stronie!

Kliknij w link aby przejsc do quizu <– zrób to po odebraniu 10$

Polecam kliknąc prawym przyciskiem myszy w białe pole i przetłumaczyc sobie stronke na PL. Nastepnie zapoznac sie z zagadnieniami na niej dotyczącej świata kryptowalut, bądź od razu włączyc quiz i próbowac ustrzelic 80% aby go przejsc. Po wykonaniu do waszego portfela zostanie dodane 5$

.

.

Rejestracja w BitPanda

 
  • Potwierdź adres e-mail (tutaj pobierz juz na swój telefon aplikacje BitPandy i zaloguj sie do niej)
 
  • Nastepnie nadaj kod PIN którym bedziesz logowac sie do aplikacji na telefonie
 
  • Kolejnym krokiem jest standardowa weryfikacja tożsamości. Wybieramy lekką weryfikacja (LIGHT VERIFICATION) i potwierdzamy zgody, nastepnie powinniśmy zostac przekierowani z aplikacji BitPandy na strone (tam odbywa sie weryfikacja)
  • Nastepnie wybierasz jakim dokumentem bedziesz weryfikowac tożsamosc i rozpoczynasz weryfikacje (selfie + dokument)
 
  • Nastepnie po weryfikacji podajesz podstawowe dane i tyle, masz aktywne konto

.

Jak zrobic depozyt 26$?

PAMIETAJ O WPISANIU NUMERU REFERENCYJNEGO!! W TYTULE PRZELEWU USTAW NUMER REFERENCYJNY. DZIEKI TEMU BITPANDA BEDZIE WIEDZIAŁA,ŻE TO WLASNIE DO CIEBIE MA PRZYPISAC TEN PRZELEW.

 

Nastepnie w ciągu 48 godzin pieniądze pojawią sie w twoim portfelu na koncie BitPandy (moje portfolio) natomiast bonus zostanie przypisany do portfelu FIAT (Możesz również wpłacić szybciej pieniądze wpłacając kartą, ale ta opcja odblokowuje się po FULL weryfikacji)

Jak kupic kryptowalute?

Tak jak pisałem wcześniej – automatycznie po zakupie kryptowaluty zostaje do twojego konta przypisany bonus w wysookści 10$. Nastepnie sprzedajesz kryptowalute za tyle ile ją kupiłeś, bądź troszke drożej i wypłacasz pieniadze na swoje konto.

Nastepnie w portfelu FIAT powinienes ujrzec bonusowe +10$. Kolejnym krokiem jest sprzedaż kryptowaluty w identyczny sposób jak ją kupileś i wypłata pieniedzy.

.

System poleceń BitPandy

Za każdego poloconego znajomego otrzymasz kolejne +10$

 Jesli masz jakies pytania pisz do mnie na fanpage zahajsznetabaluj a wszystko wyjasnie